Integrator Chmur Obliczeniowych

Dostarczamy skalowane z najwyższą dostępnością rozwiązania
wykorzystując technologię chmur obliczeniowych.

Jesteśmy partnerami:

 

Kim jesteśmy

LCloud - dostarcza skalowalne i wysoko dostępne produkty używając technologii chmury obliczeniowej, która jest nową technologią, gdzie wszystkie zasoby obliczeniowe i sieciowe dostarczane są jako samoobsługowe "usługi", które są elastyczne, masowo skalowalne i dostępne na żądanie.

Oficjalny Partner AWS

LCloud - jest pierwszym polskim Partnerem Amazon Web Service od 2012 roku oraz pierwszym polskim Zaawansowanym Partnerem Amazon Web Service od 2016 roku. Jesteśmy profesjonalnym serwisem, który pomaga klientom w zaprojektowaniu, zbudowaniu, migracji lub budowie nowych aplikacji w środowisku AWS.

Co powiedzieli:

Great job. Linxsys is an expert in Amazon EC2/Rightsca;e. Highly recommended!
Andy Beard, uQast

O nas

Znajdujemy się w Warszawie, jednak współpracujemy z firmami ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz całej Polski. Pracujemy z rozwiązaniami chmur obliczeniowych od 2007 roku i wykonaliśmy już setki projektów cloud computing. Dlatego mamy ogromny wybór pomysłów jak pomóc w migracji systemów do chmury Amazon Web Service.
Pomagamy tworzyć i wdrażać nawet najbardziej wymagające aplikacje w chmurze Amazon Web Services z naszym zespołem architektów, inżynierów i programistów. Dzięki naszej pracy zwiększamy innowacyjność i obniżamy koszta operacyjne i inwestycyjne. Dostarczamy rozwiązania na czas i w określonym budżecie. Pomagamy uruchomić środowiska testowe, produkcyjne, wdrożyć mechanizmy Disaster Recovery. Nasza wiedza skupia się na tworzeniu ekstremalnie dostępnych i skalowalnych aplikacji. Szczycimy się tworzeniem aplikacji na systemach, które wytrzymują wysoki ruch sieciowy przy wielu aktywnych użytkownikach.
Lata treningów w projektowaniu i dostarczaniu efektywnych wyników dla naszych klietów nauczyło nas najlepszych, realnych metod, które możemy wykorzystać w zależności od sytuacji. Nasza teoria: Nigdy nie zachęcaj klientów do kupowania czegoś, czego oni nie potrzebują. Osiągamy to przez prawdziwą analizę długo terminowego celu twojego biznesu.


LCloud ma bogatą wiedzę i doświadczenie w następujących dziedzinach:

Migracja Aplikacji <br> i Infrastruktury
Migracja Aplikacji
i Infrastruktury

Nasza wiedza została uzyskana na podstawie naszych doświadczeń w ponad 200 migracji. Nie wierzymy w "podnieść i przenieść", ponieważ nie używamy wszystkich zalet chmury AWS. Migracja infrastruktury jest więcej niż identyczne kopiowanie serwisów.

More Info
24/7 Monitoring & Wsparcie
24/7 Monitoring & Wsparcie

LCloud jest ekspertem w dostarczaniu wsparcia operacyjnego i automatyzacji dla klientów AWS. Oferujemy pakiet zaufanych i sprawdzonych narzędzi AWS wraz z 24/7 technicznym zespołem reagowania obsadzony certyfikowanymi inżynierami AWS.

More Info
Automatyzacja
Automatyzacja

Devops jest podstawową umiejętnością w LCloud z naszym doświadczeniem w AWS, Chef, Ansibla i Docker. Od konfiguracji zarządzania serwerami, wdrażania aplikacji i pełnej integracji, LCloud pomaga zautomatyzować całą infrastrukturę cloud.

More Info
Docker w AWS
Docker w AWS

Nasz DevOps zespół może szybko "Dockerizować" aplikację, dzięki czemu można korzystać z Amazon EC2 Container Service, Elastic Beanstalk serwisów. LCloud jest ekspertem w obu serwisach z wieloma implementat produkcyjnymi.

More Info
Bezpieczenstwo i Zgodność
Bezpieczenstwo i Zgodność

LCloud podąża za najlepszymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa i korzystania z usług takich jak Amazon IAM, Multi-Factor Authentication, Security Groups, czy VPC gdy uruchomia instancje przy logicznie wydzielonej części w chmurze AWS.

More Info
Skalowalna Aplikacja
Skalowalna Aplikacja

Mamy DevOpsów, którzy mają doświadczenie w przejęciu aplikacji i zrozumieniu jak zaimplementować i zintegrować zaawansowane usługi i rozwiązania, które są dostępne przy przenoszeniu aplikacji do elastycznej infrastruktury.

More Info

Wiemy jak trudny jest pierwszy krok i jak bardzo potrzebna jest w tym pomoc. Przeanalizujemy środowisko Twojej firmy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie w chmurze AWS.